ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНI
0
Мій кошик

Стелаж для вінілових платівок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вінілові платівки існують більше 150 років, і в останні роки знаходять колишню популярність. Вони більш вразливі, ніж інші типи носіїв звуку, тому вимагають особливого догляду і зберігання. При необережному поводженні на їх поверхні з'являються подряпини, а сама платівка може викривитися, що погано позначається на якості звуку. Щоб уникнути цього, вінілову колекцію слід зберігати на спеціальних стелажах, таким чином вона одночасно виконуватиме роль декору і залишиться в безпеці.

Ціни на вінілові платівки не можна назвати низькими, тому, витративши певну суму на їх придбання, слід передбачити і правильне зберігання, наприклад, купивши відповідний стелаж в нашому інтернет-магазині «Article Republic».

Характеристики стелажів для зберігання вінілу

Меблі для зберігання музичного ексклюзиву повинні бути надійними і антистатичними. Кожен вініловий носій важить близько 300-500 грам, тому значна колекція створює високе навантаження на стелаж. Для міцності конструкції використовують надійні з'єднання, наприклад, ручне зварювання металевих деталей. Мобільні стелажі оснащують коліщатками.

Розміри комірок (висота і ширина полиць) на кілька сантиметрів перевершують габарити вінілових платівок (діаметр найбільших з них – 12 дюймів або 30,5 см). Щоб делікатний вініл не деформувався в процесі зберігання, стелажі мають гладку поверхню елементів, без виступаючих кріплень, з'єднань і інших нерівностей.

Правила зберігання платівок на стелажах

Вінілові колекції, складені в коробки або підлогові ящики, ризикують зазнати випадкових ударів, падінь на них сторонніх предметів. Металеві стелажі зводять такий ризик до мінімуму, а також допомагають упорядкувати конверти, полегшують доступ до них, економлять місце в приміщенні. Щоб подовжити термін служби платівок, слід дотримуватися деяких правил їх зберігання на полицях:

  • конверти з носіями потрібно розташовувати вертикально, щоб вініл не деформувався, і не притискати тісно один до одного;
  • стелаж не можна розташовувати поблизу джерел тепла – камінів, батарей, обігрівачів;
  • платівки слід берегти від потрапляння прямих сонячних променів, враховуючи освітлення при виборі місця для стелажа;
  • зверху на ряди вінілу не можна класти сторонні предмети, навіть якщо вони вміщуються на полицю.

Якщо платівок мало, для їх утримання в вертикальному положенні підійдуть декоративні тримачі для книг, які також можна придбати в нашому інтернет-магазині. Колекцію вінілу на мобільному стелажі можна розставити по дизайну обкладинки, за жанрами або навіть в алфавітному порядку, що полегшує пошуки потрібного альбому.

Купити стелажі онлайн в Article Republic

Замовляючи функціональні предмети декору на нашому сайті, ви отримуєте якісний товар і приємне обслуговування. Оформити замовлення з доставкою по Україні можна в режимі онлайн або по телефону. Ми завжди готові надати детальну інформацію про наші товари, відповісти на ваші питання щодо цін і характеристик. На сторінках нашого сайту можна купити як декоративний ексклюзив, так і прикраси скромного дизайну, які ми відправимо в будь-яку точку України.

Вгору
,