ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАИНI
0
Мій кошик

Зберігання вінілових платівок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кінець XIX-го століття став примітний тим, що в житті простих людей з'явилися вінілові платівки, які могли на рівному місці влаштувати справжнє музичне свято. Звичайно, сьогодні ці пристрої вже не мають таку популярність із-за розвитку цифрових технологій. Але вінілові платівки зараз переживають друге народження, з'являючись в сучасних інтер'єрах не тільки з міркувань функціоналу, але і в якості декору. Оскільки вініл є досить ніжним матеріалом, зберігання платівок має відбуватися з дотриманням певних правил. В іншому випадку, старовинні аудіоносії більше ніколи не заграють або стануть частково непридатними. Щоб полегшити життя колекціонерам і шанувальникам вінілу, була винайдені спеціальні меблі для зберігання. 

Види меблів для зберігання вінілу

Щоб безпечно зберігати ці тендітні носії, можна придбати комоди, шафу або тумбу зі спеціальними поличками і вставками. Але, якщо ви подивитеся на каталог нашого інтернет-магазину, ви зрозумієте, що є більш різноманітні варіанти для цих цілей, які витончено і функціонально вирішать цю задачу.

Основні види меблів:

  • стелажі з різною кількістю рівнів і поличок;
  • металеві контейнери і бокси;
  • підставки і тримачі (настільні, підлогові, настінні);
  • настінні дизайнерські дисплеї (зручно в невеликих кімнатах);
  • закриті і відкриті шафи на колесах.

На що звернути увагу при виборі?

Щоб вінілові платівки прекрасно себе почували в будь-якому місці, необхідно подумати про наявність оптимального місця. Кожен носій повинен бути на достатній відстані від інших виробів і щільно не стикатися з нерівними поверхнями. Саме тому, при виборі меблів потрібно розраховувати кількість платівок, які ви будете встановлювати на полиці.

Також варто звернути увагу на тип конструкції: закрита або відкрита. Перша найбільш оптимальна для вінілу, оскільки потрапляння зайвого світла і пилу призводить до його псування. Не менш важливий момент – зручність використання. Якщо ви часто прослуховуєте композиції, тоді вам потрібна відкриті меблі з швидким доступом. У цьому випадку підійде високий стелаж на коліщатках. 

Де можна придбати дизайнерські меблі для вінілу?

Дизайнерські меблі для зберігання вінілових пластинок є сучасним елементом декору. У нас на сайті ви можете знайти будь стійки, стелажі і комоди під зберігання вінілу. Всі вироби виготовлені з міцного металу і оформлені в оригінальній конструкції з кріпленням на стіну, на письмовому столі або з установкою на колеса. Інтернет-магазин Article Republic пропонує купити оригінальні меблі авторського дизайну, за доступними цінами в Україні. 

Вгору
,