ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНI
0
Мій кошик

Закладки для книжок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Домашня бібліотека – це дорого і престижно. А якщо книги не тільки служать прикрасою інтер'єру, але і читаються – то ще й корисно. При сучасному темпі життя рідко виходить виділити багато часу на читання, і щоб не втратити потрібну сторінку, використовують закладки. Це може бути будь-який підручний предмет, що не завжди виглядає естетично. Піклуючись про свої книги і виявляючи до них належну повагу, краще використовувати закладки, які виглядають цікаво, стильно і солідно, надаючи процесу читання додатковий шарм.

Закладки для книг – які бувають

Книжкові закладки – ровесниці середньовічних фоліантів. Щоб відзначити останню прочитану сторінку книги вкладали смужки мережива, сухі або живі квіти, тканинні, пергаментні, шкіряні петельки. У століття індустріалізації їх замінили паперові і картонні, пізніше – пластикові вироби. Вони відрізняються невисокими цінами і недовговічністю.

Онлайн-магазин «Article Republic» пропонує ексклюзив – унікальні металеві закладки, вигадані і виготовлені в Україні та пофарбовані спеціальною порошковою фарбою. Це надійні вироби з довгим терміном служби, які виготовляються методом точного лазерного різання. На нашому сайті можна замовити такі аксесуари для книг з різною тематикою дизайну:

  • природний світ: звірі, комахи, рослини;
  • символічні фігурки;
  • казкові персонажі, герої фільмів і відомі люди;
  • написи;
  • кішки, собаки – для любителів домашніх тварин.

Деякі моделі з нашого інтернет-каталогу можна використовувати як роздільники для книг, розбиваючи книжкові ряди на тематичні зони або відзначаючи прочитані екземпляри.

Купити закладки в нашому інтернет-магазині

Оригінальні металеві закладки підходять для дітей і дорослих. Це гарний подарунок любителю книг, колезі або учню, студенту. Вони посилюють інтерес до читання або нагадують про незакінчений том, заманливо виглядаючи між сторінок. Такі невеликі предмети декору прикрасять книжкову полицю, додаючи ексклюзиву вашому інтер'єру, особливо якщо підібрати композицію з декількох фігурок в єдиному дизайні або тематиці.

На сайті «Article Republic» представлені закладки і роздільники для книг, виготовлені в Україні. Ми відправимо ваше замовлення в будь-який населений пункт в найкоротший термін, ціна доставки розраховується за тарифами транспортної компанії. Щоб купити товар, оформляйте онлайн-заявку на сайті або телефонуйте за телефоном. Декоративні закладки поставляються в оригінальній гарній упаковці.

Вгору
,