ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНI
0
Мій кошик

Подарунки на Новий рік

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Найбільш очікуване свято з усіх 365-ти днів - Новий рік, який із задоволенням відзначають і діти і дорослі, чекають і дарують найрізноманітніші подарунки, гарненько ламаючи голову над їх вибором. Креативний колектив дизайн-ательє Article Republic полегшує вам задачу і готує чек-лист для швидкого вибору сюрпризів рідним і близьким на честь зимового свята Нового року! Ні в якому разі не можна упустити важливе і обділити увагою близьких, друзів, колег і знайомих. 

Дизайнерські подарунки в Новий рік

Шанувальники ручної роботи в курсі, що крафтові вироби кардинально відрізняються від масової штампування. Такі речі приємно тримати в руках, всі дрібниці і деталі настільки ідеальні, що у вас не виникне сумнівів у якості продукту. Авторські подарунки куди цікавіше дрібничок із серії мас маркету.

Сюрпризи на Новий рік - це найрізноманітніша категорія. Ми даємо ідеї, і більшість з них ви зможете придбати у нас. Для початку узагальнимо їх у три великі групи:

  • універсальні - гуртки, книги, плакати, картини, кухонні речі і предмети домашнього затишку. Їх можна сміливо дарувати співробітникам, знайомим та людям, у чиїх інтересах і перевагах ви не до кінця обізнані;
  • індивідуальні - сувеніри з персоналізованими написами, дисплеї для біжутерії і аксесуарів, букенди з улюбленими персонажами і стильні закладки для любителів читати;
  • подарунки з приколом - варто вибирати цей незвичайний варіант тільки, якщо ви на 100 % впевнені в почутті гумору обдаровуваного.

У каталозі нашого інтернет-магазину присутні тільки авторські крафтові предмети домашнього декору і функціональних аксесуарів, які стануть корисним сюрпризом для кожного в честь Нового року. Всі товари зручно сортувати системою навігації на сайті, оплатити і купити їх можна онлайн з доставкою кур'єром та поштовими службами по всій території України.

Де придбати незвичайні крафтові подарунки на Новий Рік?

Ціни на дизайнерські вироби від майстерні декору Артикль Репаблік більш ніж доступні - ви можете вибрати крутий подарунок за вартістю від 149 гривень, приділивши увагу всім своїм близьким, не виходячи за рамки бюджету. Всі позиції в магазині мають докладний опис, якісні фото з різних ракурсів, щоб вам було справді комфортно здійснювати покупку і повертатися до нас за подарунками з іншого приводу.

Вгору
,