ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАИНI
0
Мій кошик

Дизайнерський декор для дому

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стильні сюжети для живого будинку

Ледве навчившись відчувати світ, дитина несвідомо тягнеться до прекрасного. І протягом усього життя людина намагається оточити себе красивим і прикрашати своє житло. Вміння креативно мислити дано не кожному, але добре, що є люди, яким це дано і вони діляться продуктами своєї творчості. Наша авторська дизайн-студія Article Republic сповнена творчих задумів і ми з любов'ю створюємо предмети декору, для того, щоб вони стали предметом гордощів або ж просто тішили своїх власників красою і функціоналом. 

Варіації інтер'єрного декору: повз не пройти

На користь придбання дизайнерських елементів декору є достатньо аргументів. Головний серед них один - явне, яскраво виражене домінування предмета. В абсолютній більшості випадків деталі обстановки, створені зусиллями талановитих авторів нашого творчого співтовариства, негайно притягують погляди, стають справжньою прикрасою внутрішнього простору квартири і наповнюють будинок свіжим звучанням:

  • вази і квіткові кашпо з підставками;
  • статуї, бюсти, фігурки і статуетки для дому;
  • настінний декор - металеве і декоративні панно вивіски;
  • декор, що світиться - вивіски, світильники, бра.

Кращі зразки креативу, обрані на сторінках каталогу, допоможуть вам втілити в реальний світ житлового простору найсвіжіші ідеї. Професійний погляд на фактуру і кольор матеріалів у поєднанні з функціоналом пристосувань додасть нові акценти у створення індивідуального стилю вашого будинку.

Способи декорування в мінімалістичному стилі

Заглядаючи в майбутнє, нескладно спрогнозувати, що позицію лідера серед сучасних стилів в дизайні інтер'єру утримає улюблений нашими майстрами мінімалізм.

У дусі цього стилю, простір залишиться вільним і дихаючим з тонкими лініями мінімалістичних конструкцій підставок під кашпо. Зелені мешканці оригінальних квіткових кашпо, що продукують хлорофіл, отримають вдосталь світла і свіжого повітря.

Цілком застосовний прийом зонування приміщення, якщо залучити в процес декор, що світиться на стінах у вигляді неонових і LED вивісок, а також інших настінних світильників. Вивіска LED "BAR" чітко окреслить зону веселих посиденьок за келихом ігристого вина. Вивіска LED "Ciao" підкаже гостю,що затримався, куди прямувати до виходу.

Привабливість купівлі декору на Article Republic

Не масовий продукт, і ручна робота за визначенням буде коштувати дорожче мас-маркету. Для когось це може стати стримуючим фактором, але для справжніх поціновувачів унікальних речей цей факт не буде бар'єром. Ми думаємо, що ви зможете вибрати з великої кількості авторських предметів щось для себе, у свій будинок або ж на подарунки, при цьому не залишивши в заставу рухоме та нерухоме майно. ;) 

Арт-продукцію під брендом Article Republic (Україна) можна придбати онлайн в нашому інтернет-магазині всього в кілька кліків.

Все, чим ми володіємо - наша творчість, реалізована для вас у предметний декор!

Вгору
,