ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНI
0
Мій кошик

Аксесуари для книг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Книги, розташовані на красивих дизайнерських полицях, самі по собі вже стають прикрасою інтер'єру. Щоб користуватися друкованими виданнями було зручно, і бібліотека мала упорядкований вигляд, використовують аксесуари для книг, такі як книгодержатели, закладки, роздільники. У нашому інтернет-магазині «Article Republic» є цікаві і водночас корисні предмети декору, які внесуть пожвавлення в будь-який інтер'єр. Їх можна замовити і сплатити онлайн.

Переваги металевого декору для книжкових полиць

Аксесуари для книг, які можна купити на нашому сайті, виготовлені з металу, пофарбованого порошковою фарбою. Вона виконує не тільки декоративну роль, але і захищає металеву основу від корозії, подовжуючи термін служби виробів. Витончені фігурки вирізані за допомогою технології лазерного різання, тому їх краї рівні, без задирок. За допомогою лазера можна створити контур будь-якої складності, втілюючи в життя різні творчі задуми.

Тримачі та закладки для книг мають різний дизайн: від казкової тематики до мотивів тваринного і рослинного світу. Їх купують для прикраси власного інтер'єру і на подарунок колегам, родичам, друзям. Металеві вироби довговічні і практичні, не вимагають особливого догляду і не пошкоджують книги або журнали.

Призначення дизайнерських аксесуарів для книг

Кожен предмет книжкового декору виконує свою роль:

  • тримачі книг розставляють на столі або книжкових полицях для підтримки низки книг;
  • закладки та розділювачі допомагають розмежувати прочитані та непрочитані сторінки і екземпляри, відсортувати літературу за жанрами або авторам.

Для функціонального прикрашання великої домашньої бібліотеки краще використовувати аксесуари в єдиному дизайні. Стиль книжкового декору вибирають, виходячи з особистих переваг і особливостей інтер'єру, призначення кімнати. Так, для кабінету краще вибирати стримані і представницькі аксесуари, а дитячу можна прикрасити веселими фігурками. Забавні закладки викликають у дітей інтерес до книг, тому стануть корисним подарунком школяреві.

Книжкові аксесуари з доставкою по Україні

Замовивши ефектні аксесуари для книг на нашому сайті, ви не тільки пожвавите інтер'єр, але і упорядкуйте свою бібліотеку, гармонізував простір. У нас можна придбати за хорошими цінами ексклюзив, вироблений в Україні, – металеві закладки і тримачі книг на будь-який смак.

Співробітники нашого інтернет-магазину «Article Republic» люб'язно приймуть у вас замовлення і оперативно відправлять його у будь-який населений пункт. Ціна доставки розраховується за тарифами транспортної компанії. Заявку на товар можна оформити онлайн або по телефону.

Вгору
,