ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНI
0
Мій кошик

Подарунки за типом професії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

При виборі подарунка люди орієнтуються в основному на стать, вік і смаки винуватця торжества. Однак соціальний статус і професія займають провідне місце в житті будь-якої людини. Робота задає ритм життя, формує образ і впливає на захоплення.

Бажання зробити незвичайний і корисний подарунок – це природно. Але, щоб підібрати такий, доведеться відвідати безліч магазинів і витратити багато часу і сил. У підсумку можна навіть не знайти підходящий варіант, а подарувати презент, розраховуючи хоча б на схвальну посмішку одержувача.

Все кардинально змінюється з інтернет-магазином Article Republic. На нашому сайті представлена підбірка крафтових подарунків за спеціалізацією, яка підкорить навіть найвишуканіші смаки. В затишній обстановці, не виходячи з дому, ви зможете вибрати товар онлайн і замовити доставку по всій Україні.

Як підібрати подарунок за трудовою діяльністю?

Професія накладає відбиток на спосіб життя людини. Варіантами для подарунка може бути як сувенірна продукція, так і практичні речі, які знадобляться в робочому процесі.

Золоте правило при виборі подарунка – чітке уявлення про те, кому ви його збираєтеся піднести. Щоб купити дійсно хороший товар, необхідно врахувати кілька факторів:

Як відомо, гарні враження запам'ятовуються на довгий час. Творча команда Артикль Репаблік створює оригінальні функціональні предмети декору і в кожен свій продукт вкладає частинку душі і серця. Вибираючи товари бренду Article, ви можете бути впевнені, що подарунок буде постійно нагадувати про вас. А для покупців ми завжди пропонуємо хороші ціни.

Як відомо, гарні враження запам'ятовуються на довгий час. Творча команда Артикль Репаблік створює оригінальні функціональні предмети декору і в кожен свій продукт вкладає частинку душі і серця. Вибираючи товари бренду Article, ви можете бути впевнені, що подарунок буде постійно нагадувати про вас. А для покупців ми завжди пропонуємо хороші ціни.

  1. Звички та характер. Уявіть собі адресата, пригадайте особливості його характеру і звички. На основі ваших спостережень підберіть подарунок. Наприклад, для книголюба підійде дизайнерська закладка для книг «Київ» або упори для книг «Stipes Limited». А для людини, чия трудова діяльність немислима без олівців, відмінним варіантом стане оригінальний органайзер для олівців. Виходячи з характеру людини, можна підібрати відповідний колір і напис.
  2. Захоплення та хобі. Ідеальний подарунок завжди орієнтований на інтереси винуватця торжества. Для колекціонера новорічних атрибутів можна придбати унікальні новорічні іграшки. Підставка для вінілових пластинок порадує любителів якісного звуку.
  3. Оригінальність. Правильний презент повинен захоплювати своєю незвичністю. Подарувавши декор, що світиться на стіну, ви не прогадаєте. Це свіжа і креативна ідея.
  4. Тематика. Вибір подарунка залежить від свята, на який його купують. Але є універсальні варіанти, наприклад, настінні годинники. Вони підійдуть для будь-якої події і стануть відмінним декором на стіні будинку або робочого кабінету.

Як відомо, гарні враження запам'ятовуються на довгий час. Творча команда Артикль Репаблік створює оригінальні функціональні предмети декору і в кожен свій продукт вкладає частинку душі і серця. Обираючи товари бренду Article, ви можете бути впевнені, що подарунок буде постійно нагадувати про вас. А для покупців ми завжди пропонуємо хороші ціни.

Вгору
,