ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАИНI
0
Мій кошик

Подарунки книголюбам

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Подарунки книголюбу

Творчий коллектив Article Republic вважає, що книги розвивають кругозір, роблять розум гнучким, а словниковий запас багатим, тому культ читання у нас в особливій пошані. Ми заслужено називаємо себе книгоманами і книголюбами, і ми знаємо буквально все про аксесуари та подарунки для любителів читати, тому що самі їх творимо. Книга - найкращий подарунок, але підемо неординарним шляхом і запропонуємо вам оригінальні вироби в мінімалістичному дизайні.

Види оригінальних, незвичайних подарунків для любителя книг

Кожне творіння ми створюємо вручну, залучаючи в процес декількох креативних фахівців. В роботі використовуються лише екологічні матеріали і фарби - будьте спокійні за здоров'я і навколишнє середовище. Також ми подбали про ексклюзивність задума, ідеального в виконанні і незвичайній фірмовій упаковці. Що ви можете вибрати з нашого асортименту для книголюбів:

1. Закладки. Який же читець без цього корисного аксесуара? Ми впевнені, що винуватець торжества не з тих, хто заминает куточок сторінки, а із задоволенням користується книжкової закладкою. Які у нас є варіанти:

  • витончені закладки у вигляді довгої металевої планки з різноманітними фігурками на кінці;
  • аксесуари-роздільники з різьбленими візерунками і у формі різних персонажів;
  • декоративні закладки, які за сумісництвом можуть стати атрибутами для фотосесій.

2. Упори для книг. На столі, на полиці, журнальному столику або етажерці можуть стояти найулюбленіші твори, але якщо таких не надто багато, то зафіксувати їх можна унікальним тримачем. Як використовувати аксесуари:

  • парні букенды обрамляють колекцію з двох сторін, створюючи цілісну картину;
  • упори у вигляді абстрактних, геометричних і інших декоративних фігур, які поодинці можуть підтримати 1-2 книги. Також букенд можна поставити зверху, якщо розмістити добірку плазом.

3. Книжкові полиці. Це ціле мистецтво - правильно зберігати книги! Настільні зразки від дизайн-ательє Артикль Репаблік у вишуканому виконанні стануть приємним подарунком для будь-якого книголюба і прикрасять письмовий стіл.

Ми регулярно поповнюємо асортимент новинками не тільки з точки зору дизайну, але і намагаємося винаходити нові корисні аксесуари для любителів книг.

Де придбати оригінальні подарунки для книжкового любителя?

Ми прихильники функціонального декору, тому робимо все красиве максимально практичним. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати самі яскраві, стильні і неординарні книжкові аксесуари, зроблені в Україні для українців. На сайті працює зручна система навігації - відсортуйте товари за стилем, призначенням, кольором і тематичною приналежністю, встановіть межу мінімальної та максимальної ціни. Наша компанія працює онлайн з доставкою по Києву кур'єром та відправляє оригінальні подарунки для книголюбів поштовими службами у будь-який населений пункт.

Вгору
,