ФУНКЦIОНАЛЬНI ПРЕДМЕТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ВАШОГО НЕПОВТОРНОГО БУДИНКУ. ЗРОБЛЕНО В УКРАИНI
0
Мій кошик

Металеве панно

Металеве панно в модному інтер'єрі

Якщо в квартирі залишилася недоторканою стіна, спробуйте її ”оживити”. Проявіть свою фантазію і зробіть на стіні колаж з різних предметів, але об'єднаних стилістично або ж за змістом. Ви можете вибрати дизайнерський настінний декор з тих, що пропонує інтернет-магазин Article Republic і додати щось із особистого архіву. Впевнені, що вийде щось вражаюче.

Як оновити інтер'єр в будинку

Щоб освіжити обстановку в нудному приміщенні, не чекаючи ремонту, можна дещо зробити. Самим розумним рішенням було б звернутися за допомогою до дизайнерів. Ці творчі люди створюють воістину шедевральні вироби з металу. 

Дизайн металевого настінного панно може бути виконаний в різних стилях:

  • Хай-Тек;
  • Мінімалізм;
  • Модерн;
  • Кантрі.

Застосування новітніх технологій, різноманітних металів і сплавів відкриває простір для нових можливостей в оформленні стін. Можливо досягти будь-якої форми, кольору і нанести на поверхню бажаний малюнок.

З допомогою металевого панно простір кімнати, практично не обставлений меблями, знайде закінчені контури і наповниться новим змістом.

Металеве панно від українського бренду Article Republic

Авторський колектив нашої дизайн студії працює над поповненням асортименту предметів з металу для декорування стін домашніх і офісних приміщень. Пропонуємо ознайомитися онлайн із зразками колекції, представленими на сайті компанії. 

Безумовної уваги заслуговує виріб “Металевий прапор США”. Мінімалістичний предмет патріотичної спрямованості виконаний у формі зоряно-смугастого прапора. Представлений ексклюзивний зразок наділений символікою, що означає прихильність до демократичних засад суспільства. Розміри панно дозволяють органічно розмістити його на будь-якій стіні, а мала вага не представляє особливого навантаження. Зачарування гостей при погляді на прапор США і його таємний сенс буде забезпечено!

Стильний виріб “Зірка Давида” висічено з листового металу, пофарбованого порошковою фарбою. Повністю готове до настінного монтажу. Є символом держави Ізраїль - батьківщини нескореного народу. Стане неординарним предметом декору для свого господаря.

Віртуальний магазин авторського декору відкритий для своїх покупців цілодобово. Купити вироби можна за доступною ціною. Придбання вигідно підкреслить індивідуальність вашого будинку. Ми гарантуємо клієнтам право на обмін і повернення. Пропонуємо комфортні умови замовлення і доставки товару. Ми чекаємо вас і продовжуємо невпинно працювати над розширенням асортименту!

Немає товарів

Вгору
,