Простота мінімум елементів, близькість з природою і 100 % натуральність – чотири непорушні складові скандинавського стилю в декорі та інтер'єрі. Данія і Швеція з їх снігової магією і прозорістю в деталях відома нам як батьківщина цих нордичних віяння в світі дизайну.
Скандинавські підсвічники можуть гідно представити атмосферу північного краю, який поєднує в собі сили чотирьох стихій – повітря, землі, вогню і води. У нашій колекції є нордичні варіанти, які стануть оригінальним доповненням до інтер'єру в стриманому стилі.
 
Щоб зрозуміти тонку душевну організацію цих народностей і перейнятися філософією, зануримося в історію.

Простота і достаток
Сучасна людина знаходиться в постійному русі, шаленій гонитві за щастям, де намагається досягти максимуму в усіх сферах життя. Скандинавська душа схильна спрощувати складне, задовольнятися лише самим необхідним, що здатне принести яскраві, нехай навіть найменші, позитивні емоції.
 
Концепція їх життя вилилася в філософську течію “лагом”. Щоб жити в цьому стилі, досить оточити себе простими і найнеобхіднішими речами, прибрати зайву “мішуру” і зосереджуватися на тому, що ви хочете, а не на тому, чого від вас чекають. Саме потяг до простоти і мінімумом відволікаючих моментів проектується на дизайни інтер'єрів і декор в скандинавському стилі.
Епоха Середньовіччя
Повернемося до історичних фактів. Гільдія ремісників XVI століття створила відправну точку датського дизайну. Саме їх послідовники під впливом модерну змогли трансформувати свої роботи в щось функціональне, що зобов'язувало кожен продукт XX століття приносити користь без шкоди естетиці.
Підсвічники цього періоду були схожі з виробами в сучасному стилі лофт. Завдання майстра полягала у створенні максимального радіуса освітлення, виключаючи ваговитість конструкцій та наявність громіздких деталей.  
Як виглядали скандинавські свічники?
Спочатку поодинокі тримачі для свічок створювалися в мінімалістичному стилі з металу і грубого дерева. В них могли бути присутніми ковані елементи, але без явних вензелів і плавних ліній. Якась незграбність свідчила про простоту і пряме призначення підсвічника – він був більше функційним предметом, ніж елементом декору.
 
Мідні і олов'яні канделябри стали наступним витком розвитку скандинавського стилю в любові до великої кількості джерел світла. Поодинокі свічники з цих металів також дивували простотою і елегантністю – блиск холодного і теплого відтінків доречно доповнював гру відкритого полум'я запаленої свічки.
 
Хюгге: рецепт щастя
Повертаючись до дивних датських традицій, не можна не згадати про концепцію хюгге, яка стала візитною карткою сучасної Данії. Створення затишку з простих складових - суперздібність цього щасливого народу, який є таким відповідно до офіційного рейтингу “дослідження щастя”.
Декор з натуральних матеріалів, м'які пледи, безліч джерел світла в силу короткого дня у цих регіонах, підвіконня з подушками, величезні чашки під гарячу каву і ароматне какао, шалено смачна випічка за автентичними рецептами - все це утворює те саме, як виявляється, доступне для будь-якої людини на планеті хюгге.
Сучасний дизайн
І сучасність прагне до створення самодостатньої моделі суспільства, до досягнення внутрішньої гармонії, що передається і на деталі інтер'єру та елементи декору.
 
Мода як відомо, циклічна, так і світ дизайну повертається до витоків, доповнюючи основну концепцію новими елементами. Сьогодні свічники в скандинавському стилі придбали абсолютну декоративність у поєднанні з функціональністю. Кубічні форми, строгість ліній, контрастність у відтінках і екологічність матеріалів характеризують сучасні підставки під свічки.
 
Форми та матеріали
Композиції можуть приймати як самостійні форми у вигляді свічників-будиночків (саме такий варіант представлений в нашій колекції) або коробів. Незвичайно виглядають настінні конструкції у формі 3D-кубів, у центрі яких розміщені човна під свічки.
 
Скло і мідь також стають бездоганним тандемом, роблячи світло від полум'я особливо казковим. Напередодні зимових свят прозорі колби часто прикрашають гілками ялинки, лавандою, горобиною і грубою тасьмою.
 
Натуральність і екологічність матеріалів не обмежують майстрів в дизайнах виробів, а нескінченні комбінації простих форм дають можливість створювати бездоганний затишок для кожного будинку. Вічні цінності і прагнення до простого і людяного завжди будуть давати плоди у вигляді щастя і задоволення життям.